Η Hellenic Seaways παρέχει έκπτωση 50% στις μετακινήσεις των φοιτητών που θα συμμετέχουν στο 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο. Η παροχή ισχύει για το δρομολόγιο από Πειραιά προς Ύδρα με επιστροφή, σε οικονομική θέση αναλόγως διαθεσιμότητας, το χρονικό διάστημα 10-15 Ιουλίου 2021.

Για τις κρατήσεις θέσεων και την έκδοση εισιτηρίων, παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε έγκαιρα (τουλάχιστον 5 εργάσιμες μέρες πριν την αναχώρηση), με το λιμενικό γραφείο της εταιρείας στον Πειραιά, Gelasakis Shipping & Travel Center, τηλ. 210-4121830 ή με το λιμενικό γραφείο στην Ύδρα, Hydreoniki Travel, τηλ. 22980-54007.

Για κρατήσεις θέσεων και έκδοση εισιτηρίων την ημέρα της αναχώρησης του πλοίου δεν θα είναι δυνατή η παροχή έκπτωσης. Τυχόν ακυρώσεις εισιτηρίων πραγματοποιούνται μόνον πριν την προγραμματισμένη αναχώρηση, και βάσει της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας.