Ενδεικτικά δημοσιεύματα

• neoskosmos.com – 7ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΘΕΡΙΝΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ -«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΜΕ» -Ένας ισχυρός θεσμός με διεθνή απήχηση
  • greekherald.com.au – ‘Creative Bridges’: International Summer University kicks off with online presentation
  • ertnews.gr – 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο, «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ»
  • cnn.gr – Παρουσιάστηκε το 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο για την Ελληνική Γλώσσα, τον Πολιτισμό και τα ΜΜΕ
  • studyingreece.edu.gr – ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο- «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ»
  • duth.gr – 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο: “Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ”
  • ilarissa.gr – 7ο διεθνές θερινό πανεπιστήμιο “Ελληνική γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ – Ένας ισχυρός θεσμός με διεθνή απήχηση
  • inewsgr.com – Παρουσιάστηκε το 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο για την Ελληνική Γλώσσα, τον Πολιτισμό και τα ΜΜΕ
  • msn.com – 7ο Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ»
  • in.gr – Με τον Γιάννη Στάνκογλου το σποτ του Διεθνούς Θερινού Πανεπιστημίου «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ»
  • fonitisydras.com – Στην Ύδρα τον Ιούλιο το Διεθνές Θερινό Πανεπιστήμιο «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και Μέσα Μαζικής Επικοινωνίας»
  • agon.gr – O Γιάννης Στάνκογλου στο φετινό σποτ