Εγγραφές για Σύρο

ΛΗΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

ΓΙΑ ΤΟ 4ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΘΕΡΙΝΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΜΕ»

Από την Οργανωτική Επιτροπή του 4ου Διεθνούς Θερινού Πανεπιστημίου «Ελληνική Γλώσσα, Πολιτισμός και ΜΜΕ» που θα πραγματοποιηθεί από 8-15 Ιουλίου 1018 στη Σύρο, ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα δεν μπορεί να δεχθεί άλλες αιτήσεις ενδιαφερομένων να εγγραφούν και να το παρακολουθήσουν, λόγω υπερκάλυψης των θέσεων.

Η Οργανωτική Επιτροπή εκφράζει τις ευχαριστίες της προς όλους τους υποψηφίους από την Ελλάδα και το εξωτερικό που υπέβαλαν τα βιογραφικά τους, αλλά δεν υπάρχει δυνατότητα ανταπόκρισης στο σύνολο των αιτήσεων που υποβλήθηκαν.

Κόστος Συμμετοχής:

Για φοιτητές από εκπαιδευτικά Ιδρύματα του εσωτερικού το κόστος είναι:
- 285 ευρώ, για εγγραφές μέχρι 17/6/2018
- 350 ευρώ, για τη συνέχεια (εφ'οσον υπάρχουν θέσεις)

Για φοιτητές από εκπαιδευτικά Ιδρύματα του εξωτερικού το κόστος είναι:
- 350 ευρώ, για εγγραφές μέχρι 17/6/2018
- 425 ευρώ, για τη συνέχεια (εφ'οσον υπάρχουν θέσεις)

Το κόστος συμμετοχής για τους αποφοίτους και τους επαγγελματίες, ορίζεται σε:
- 350 ευρώ, για εγγραφές μέχρι 17/6/2018
- 425 ευρώ, για τη συνέχεια (εφ'οσον υπάρχουν θέσεις)

Για εκδήλωση ενδιαφέροντος και υποβολή βιογραφικών παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με την ακαδημαϊκή υπεύθυνη του προγράμματος κ. Νικολέττα Τσιτσανούδη – Μαλλίδη, Επίκουρη Καθηγήτρια, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

*Επιστροφές εγγραφών δεν προβλέπονται εφόσον η ακύρωση συμμετοχής γίνεται με ευθύνη του συμμετέχοντα.